Wszystkie produkty
-
Inteligentny system alarmowy bezpieczeństwa w domu
-
System kontroli dostępu odcisków palców
-
System rejestracji czasu linii papilarnych
-
System kontroli dostępu do twarzy
-
Bezprzewodowy inteligentny zamek do drzwi Tuya TTLock
-
Czytnik kontroli dostępu
-
Panel kontroli dostępu do drzwi
-
Elektryczny zamek magnetyczny
-
Elektryczny zamek ryglowy
-
Elektryczny zamek napastnika
-
Wspornik zamka elektrycznego
-
Etykieta karty RFID
-
kołowrót kontroli dostępu
-
Przycisk wyjścia drzwi
-
System patroli strażników
-
System zarządzania parkingiem
-
Przejdź przez wykrywacz metali
-
Skaner linii papilarnych USB
słowa kluczowe [ access control rfid reader ] mecz 108 produkty.
Przenośny czytnik kart zbliżeniowych System kontroli dostępu hasłem z funkcją Anti - Pass Back
| Modelu: | A103 |
|---|---|
| Pokaz: | Kolorowy ekran TFT o przekątnej 2,4 cala, 320 x 240 pikseli |
| Opcjonalne: | Bateria, język, |
Wodaodporny IP65 Przenośny czytnik kart RFID System rejestracji czasu i odcisków palców
| Opis produktu: | Wodoodporny biometryczny system pomiaru czasu IP65 |
|---|---|
| Język: | Można wybrać wiele języków |
| Głośnik: | Bip. |
Odcisk palca i kontrolę dostępu do karty RFID, czytnik wsparcia hasło i aplikacja WIFI
| Funkcja specjalna: | System kontroli dostępu |
|---|---|
| Sieć: | TCP lub samodzielny |
| Komunikacja: | WIFI jako opcjonalna funkcja |
Biometryczny system kontroli dostępu odcisków palców i czasu obecności z TCP/IP/USB i baterią
| Cechy szczególne: | System kontroli dostępu, wbudowany akumulator |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie: | Reengineering oprogramowania, niestandardowe logo, wsparcie techniczne online |
| Typ weryfikacji: | Odcisk palca + kod |
Bezprzewodowy czytnik kart RFID WIFI System kontroli czasu obecności i dostępu z portem TCP/IP i USB
| Cechy: | System kontroli dostępu za pomocą karty RFID z Wi-Fi |
|---|---|
| Wyświetlacz LCD: | Kolorowy ekran TFT LCD o przekątnej 2,4 cala |
| Głośnik: | Komunikat głosowy (język można wybrać) |
Urządzenia kontroli dostępu na lotnisku Talia High Gatestile Gate Bezpieczeństwo i wygoda
| Modelu: | TS1022 |
|---|---|
| Opcjonalna funkcja: | Kontroler i czytnik linii papilarnych i czytników RFID |
| Zasilanie: | AC 110 V / 220 V, 50 / 60Hz |
System kontroli dostępu do twarzy i mostka o stałej wysokości i długości linii papilarnych
| Wymagania dotyczące zasilania: | AC 220V / 110V, 50 / 60HZ |
|---|---|
| Moc znamionowa: | 60W |
| Opcjonalna funkcja: | Sterownik i czytnik RFID lub kontroler i czytnik linii papilarnych i czytników RFID |
Gym Football Kontrola dostępu odcisków palców Turnstile For Entrance, Metal Turnstile Gate
| Wymagania dotyczące zasilania: | AC 220V / 110V, 50 / 60HZ |
|---|---|
| Moc znamionowa: | 60W |
| Opcjonalna funkcja: | Sterownik i czytnik RFID lub kontroler i czytnik linii papilarnych i czytników RFID |
Czytnik dłoni i system kontroli dostępu do rozpoznawania twarzy oraz karta RFID Terminal do rejestracji czasu pracy z czujnikiem temperatury
| Model: | FA6000 |
|---|---|
| Opis produktu: | Kontrola dostępu do rozpoznawania twarzy Speed Biometryczny system obecności z czytnikiem kart R |
| System operacyjny: | system operacyjny Linux |
Czytnik kontroli dostępu do kart zbliżeniowych RFID z serwerem internetowym i funkcją anty-pass back
| Tryb dostępu: | Tylko karta, tylko PIN, Card+PIN |
|---|---|
| Cechy: | System kontroli dostępu do kart RFID |
| Pojemność karty: | 30 000 kart |


