Wszystkie produkty
-
Inteligentny system alarmowy bezpieczeństwa w domu
-
System kontroli dostępu odcisków palców
-
System rejestracji czasu linii papilarnych
-
System kontroli dostępu do twarzy
-
Bezprzewodowy inteligentny zamek do drzwi Tuya TTLock
-
Czytnik kontroli dostępu
-
Panel kontroli dostępu do drzwi
-
Elektryczny zamek magnetyczny
-
Elektryczny zamek ryglowy
-
Elektryczny zamek napastnika
-
Wspornik zamka elektrycznego
-
Etykieta karty RFID
-
kołowrót kontroli dostępu
-
Przycisk wyjścia drzwi
-
System patroli strażników
-
System zarządzania parkingiem
-
Przejdź przez wykrywacz metali
-
Skaner linii papilarnych USB
słowa kluczowe [ access control rfid reader ] mecz 108 produkty.
Czytnik kart RFID Czas obecności i terminal kontroli dostępu odcisków palców z baterią
| Stosowanie: | Rejestracja czasu pracy i prosty system kontroli dostępu |
|---|---|
| Język: | ponad 40 typów wielojęzycznych do wyboru |
| Weryfikacja: | Odcisk palca + dowód osobisty + port USB |
Samodzielny system kontroli dostępu do kart identyfikacyjnych bliskości i ekranu kolorowego
| Cechy szczególne: | Karta RFID Terminal kontroli dostępu i czasu obecności |
|---|---|
| Rodzaj: | Karta RFID + hasło |
| Wyświetlacz LCD: | 2.0-calowy ekran TFT LCD kolorowy |
Biometryczne ramię rozsuwane Statyw Brama Bramka RFID Reader i SUS304 ze stali nierdzewnej
| Modelu: | TS1011 |
|---|---|
| Opcjonalna funkcja: | Kontroler i czytnik RFID |
| Zasilanie: | AC 110 V / 220 V, 50 / 60Hz |
Odcisk palca baterii i karta RFID Rejestracja czasu pracy i system kontroli dostępu z portem USB
| Stosowanie: | System rejestracji czasu pracy i kontroli dostępu z Bettery |
|---|---|
| wyświetlacz LCD: | 2,8-calowy ekran TFT |
| Głośnik: | Komunikat głosowy (język można wybrać) |
Hasło Czytnik kart zbliżeniowych Rfid 125khz Beep Speaker With EM Lock
| Modelu: | A702 |
|---|---|
| Typ karty: | EM |
| Głośnik: | Brzęczyk |
Wodaodporne odciski palców i czytnik kart RFID pracują z panelem sterowania dostępem FR1200
| Rodzaj: | Czytnik linii papilarnych |
|---|---|
| Czujnik: | Czujnik optyczny |
| Rezolucja: | 1280x960 |
Biometryczny system kontroli dostępu odcisków palców i czytnik kart RFID Time AttendanceTerminal z baterią
| Stosowanie: | Biometryczny czas obecności z przekaźnikiem |
|---|---|
| wyświetlacz LCD: | ANDROID, iOS |
| Rozmiar ekranu: | 2,8-calowy ekran TFT |
Czytnik kart 13,56 MHz i pisg 26bit Wiegand z zewnętrzną kontrolą brzęczyka
| Karta: | 13,56 MHz |
|---|---|
| Zakres odczytu: | Do 5 CM (13,56 MHz) |
| Wodoodporny: | IP65 |
Biometryczny system kontroli dostępu do twarzy/RFID/Palm i frekwencja czasu Obsługa funkcji WiFi i 4G
| Model: | Facepro1-4g |
|---|---|
| Pojemność karty: | 10 000 kart identyfikacyjnych (opcjonalnie: funkcja karty IC) |
| Transakcje: | 200 000 dzienników |


