Wszystkie produkty
-
Inteligentny system alarmowy bezpieczeństwa w domu
-
System kontroli dostępu odcisków palców
-
System rejestracji czasu linii papilarnych
-
System kontroli dostępu do twarzy
-
Bezprzewodowy inteligentny zamek do drzwi Tuya TTLock
-
Czytnik kontroli dostępu
-
Panel kontroli dostępu do drzwi
-
Elektryczny zamek magnetyczny
-
Elektryczny zamek ryglowy
-
Elektryczny zamek napastnika
-
Wspornik zamka elektrycznego
-
Etykieta karty RFID
-
kołowrót kontroli dostępu
-
Przycisk wyjścia drzwi
-
System patroli strażników
-
System zarządzania parkingiem
-
Przejdź przez wykrywacz metali
-
Skaner linii papilarnych USB
słowa kluczowe [ access control rfid reader ] mecz 108 produkty.
Dwupasmowe ramię pozycyjne Kontrola dostępu na statywie Kołowrót Czytnik linii papilarnych i czytnik RFID
| Modelu: | Seria TS1200 |
|---|---|
| Wymagania dotyczące zasilania: | AC 220V / 110V, 50 / 60HZ |
| Temperatura pracy: | -28 ℃ do 60 ℃ |
Kontrola dostępu do talii w bramce kołowrót Brama barierowa, system dostępu do statywu metra
| Wymagania dotyczące zasilania: | AC 220V / 110V, 50 / 60HZ |
|---|---|
| Środowisko pracy: | Wewnątrz / na zewnątrz (jeśli jest chroniony) |
| Karta RFID: | Maksymalnie 30 / minutę |
Zewnętrzny wodoodporny IP68 i antywandaliczny czytnik kontroli dostępu do kart RFID z pokrywą metalową
| Pojemność użytkownika: | 2000 |
|---|---|
| Środowisko: | IP68 |
| Tryb odblokowania: | Karta, PIN, Karta+PIN |
Mała kontrola dostępu do prądu Bariera kołowrotowa Cicha praca Kompaktowa konstrukcja
| Wymagania dotyczące zasilania: | AC 220V / 110V, 50 / 60HZ |
|---|---|
| Środowisko pracy: | Wewnątrz / na zewnątrz (jeśli jest chroniony) |
| Karta RFID: | Maksymalnie 30 / minutę |
Samodzielny czytnik kontroli dostępu do kart RFID
| Głośnik: | Programowalny sygnał dźwiękowy dla potwierdzenia dźwięku lub trybu cichego |
|---|---|
| Pojemność: | Pojemność kart: 100 kart użytkownika, 5 kart Master |
| Tryb dostępu: | Tylko karta |
Profesjonalny czytnik RFID UHF do systemu kontroli dostępu do magazynu
| Modelu: | UF-5106 |
|---|---|
| Czytanie podpowiedzi: | Brzęczyk |
| Częstotliwość: | 865-868 MHz, 902-928 MHz |
Czytnik zbliżeniowy RFID z klawiaturą, czytnikiem zbliżeniowym
| Modelu: | A812 |
|---|---|
| Alarmujący czas: | 1-99s (ustawienie) |
| Prąd biegu jałowego: | Prąd biegu jałowego |
Kontrola dostępu Zintegrowany czytnik UHF RFID o długości do 8 metrów
| Modelu: | UF-5106 |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Wodoodporna pozycja: | IP65 |
System kontroli dostępu rozpoznawania twarzy i karta RFID Duża pojemność z sterownikiem DM10 SRB
| Model: | FacePro8 |
|---|---|
| Wyświetlacz: | 8-calowy ekran dotykowy |
| Rozstrzygnięcie: | 1920x1080 |
Biometryczny system rejestracji czasu i kontroli dostępu do drzwi/terminal obsługi czasu rozpoznawania twarzy z baterią (uface)
| Model: | FA1-H |
|---|---|
| Kamera: | Kamery na podczerwień o wysokiej rozdzielczości |
| Wyświetlacz: | Wyświetlacz LCD: 4,3-calowy ekran dotykowy TFT |


