Wszystkie produkty
-
Inteligentny system alarmowy bezpieczeństwa w domu
-
System kontroli dostępu odcisków palców
-
System rejestracji czasu linii papilarnych
-
System kontroli dostępu do twarzy
-
Bezprzewodowy inteligentny zamek do drzwi Tuya TTLock
-
Czytnik kontroli dostępu
-
Panel kontroli dostępu do drzwi
-
Elektryczny zamek magnetyczny
-
Elektryczny zamek ryglowy
-
Elektryczny zamek napastnika
-
Wspornik zamka elektrycznego
-
Etykieta karty RFID
-
kołowrót kontroli dostępu
-
Przycisk wyjścia drzwi
-
System patroli strażników
-
System zarządzania parkingiem
-
Przejdź przez wykrywacz metali
-
Skaner linii papilarnych USB
słowa kluczowe [ access control rfid reader ] mecz 108 produkty.
Hasło Czytnik kart zbliżeniowych Rfid, Access Control Reader
| typu: | Czytnik kart zbliżeniowych z klawiaturą |
|---|---|
| Wodoodporna pozycja: | IP67 |
| Kolor: | Szary |
Skrzynka zasilacza Panel kontroli dostępu do sygnału z protokołem TCP/IP i płytą kontroli dostępu Wiegand i drzwi (C3-100/BOX)
| Opis: | Panel kontroli dostępu do pojedynczych drzwi z zasilaczem |
|---|---|
| procesor: | 32-bitowy procesor MIPS |
| Użytkownik: | 30 000 |
Płytka kontroli dostępu do czytnika linii papilarnych i kart RFID do 4 drzwi Panel kontroli dostępu z zasilaczem (inBIO460/BOX)
| Opis produktu: | Czterodrzwiowy panel kontroli dostępu z zasilaczem |
|---|---|
| Komunikacja: | TCP/IP, RS485, wejście/wyjście Wieganda |
| Załącznik: | metalowe pudło |
Karta kontroli dostępu dla dwóch drzwi z panelem kontroli dostępu TCP/IP i sygnałem Wiegand dla 2 drzwi (C3-200)
| Nazwa produktu: | 2 Panel kontroli dostępu do drzwi |
|---|---|
| procesor: | 32-bitowy procesor MIPS |
| Baran: | 32M bitów |
Mały ekran dotykowy Biometryczny system kontroli dostępu odcisków palców z alarmem i dzwonkiem drzwiowym
| Cechy szczególne: | Czas i obecność oraz system kontroli dostępu |
|---|---|
| Sieć: | TCP/IP, RS485, USB Host |
| Rodzaj: | Odcisk palca+hasło, odcisk palca+kartę tożsamości+hasło, odcisk palca+kartę IC+hasło |
KR101 13,56 Mhz IC Access Control Card Reader wodoodporny IP65 z Wiegandem 26/34 w pomieszczeniach wewnętrznych lub zewnętrznych
| Karta: | 13.56Mhz bliskość |
|---|---|
| Zakres odczytu: | Do 5 CM (13,56 MHz) |
| Wymiar: | 77*43*16 mm |
KR100 Zewnętrzna kontrola dostępu Czytnik kart RFID 13,56Mhz Czytnik bliskości RFID IP65 wodoodporny
| Karta: | 13.56Mhz bliskość |
|---|---|
| Wodoodporny: | IP65 |
| Tryb weryfikacji: | Karta |
Budowa systemów kontroli dostępu Ruchomy wahacz, elektroniczne bramy obrotowe
| Modelu: | TS1211 |
|---|---|
| Wymagania dotyczące zasilania: | AC 220V / 110V, 50 / 60HZ |
| Temperatura pracy: | -28 ℃ do 60 ℃ |
Czytnik kart sterowania dostępem do karty RFID i klawiatura hasła ze standardowym wyjściem WG 26/34 KR202
| Produkt: | Czytnik kart RFID z klawiaturą |
|---|---|
| Poziom wodoodporności: | IP65 |
| Karta: | Bliskość 125 kHz |
KR201 Karta RFID Czytnik kart kontroli dostępu z Wiegand 26/34 wodoodporny IP65 125Khz
| Moc / Prąd: | DC 6-14 V / maks. 70 mA |
|---|---|
| Materiał: | ABS+PC z teksturą |
| Kolor: | czarny |


