Wszystkie produkty
-
Inteligentny system alarmowy bezpieczeństwa w domu
-
System kontroli dostępu odcisków palców
-
System rejestracji czasu linii papilarnych
-
System kontroli dostępu do twarzy
-
Bezprzewodowy inteligentny zamek do drzwi Tuya TTLock
-
Czytnik kontroli dostępu
-
Panel kontroli dostępu do drzwi
-
Elektryczny zamek magnetyczny
-
Elektryczny zamek ryglowy
-
Elektryczny zamek napastnika
-
Wspornik zamka elektrycznego
-
Etykieta karty RFID
-
kołowrót kontroli dostępu
-
Przycisk wyjścia drzwi
-
System patroli strażników
-
System zarządzania parkingiem
-
Przejdź przez wykrywacz metali
-
Skaner linii papilarnych USB
słowa kluczowe [ access control rfid reader ] mecz 108 produkty.
Wodoodporny czytnik zbliżeniowy z klawiaturą
| Modelu: | A812 |
|---|---|
| Wodoodporny indeks: | IP67 |
| Alarmujący czas: | 1-99s (ustawienie) |
Czytnik kart RFID z klawiaturą, 13,56 MHz kontroler dostępu do kart Rfid Reader
| Karta: | Czytnik kart 13,56 MHz |
|---|---|
| Zakres odczytu: | Do 5 CM (13,56 MHz) |
| Format wyjściowy: | 26 / 34bit Wiegand (domyślnie) |
Odciski palców i kontroler dostępu do kart RFID Czytnik wsparcia Hasło i BT TUYA APP
| Rodzaj: | Odciski palców+kartka tożsamości+PIN, Odciski palców+kartka IC+PIN, Odciski palców+kartka tożsamości |
|---|---|
| Cechy: | System kontroli dostępu |
| Zastosowanie: | Wnętrz |
Odciski palców i kontrolka dostępu do kart RFID Czytnik wsparcie hasło wodoodporne IP65
| Rodzaj: | Odciski palców+kartka tożsamości+PIN, Odciski palców+kartka IC+PIN |
|---|---|
| Cechy szczególne: | System kontroli dostępu |
| Sieć: | Samodzielny |
KR102 Kontrolka dostępu Czytnik kart RFID z klawiaturą wprowadzającą hasło i 2 kolorowe wskaźniki LED czytnik 13,56 MHz
| Karta: | 13Czytnik kart.56MHz |
|---|---|
| Temperatura pracy: | -10 stopni do 60 stopni |
| Zakres odczytu: | Do 5 CM (13,56 MHz) |
System kontroli dostępu z trzech ramion System barierowy Kołowrotek z czytnikiem linii papilarnych i czytnika kart RFID
| Wymagania dotyczące zasilania: | AC 220V / 110V, 50 / 60HZ |
|---|---|
| Moc znamionowa: | 60W |
| Opcjonalna funkcja: | Sterownik i czytnik RFID lub kontroler i czytnik linii papilarnych i czytników RFID |
System sterowania dostępem do kart RFID i biometrycznego systemu kontroli odcisków palców oraz biometryczny system kontroli czasu z wbudowaną baterią
| Nazwa produktu: | System kontroli dostępu do kart RFID i odcisków palców |
|---|---|
| Rodzaj: | Odcisk palca + hasło + karta |
| Cechy szczególne: | Wbudowana bateria |
Duża pojemność Biometryczny odcisk palca Kontrola dostępu i czasu obecności z kamerą i wbudowany w baterie TCP / IP USB
| Nazwa produktu: | System kontroli czasu pracy i kontroli dostępu odcisków palców |
|---|---|
| Wyświetlacz LCD: | Kolorowy ekran TFT o przekątnej 3,5 cala |
| Dostosowane wsparcie: | Reengineering oprogramowania, niestandardowe logo, wsparcie techniczne online |
Biometryczny system kontroli dostępu odcisków palców z Tuya APP IP68 wodoodporny klawiatury ekran dotykowy czytnik kart RFID z TTLCOK APP
| Nazwa produktu: | Biometryczny czytnik inteligentnej kontroli dostępu |
|---|---|
| Rodzaj: | Odcisk palca + aplikacja + hasło + karta RFID |
| Pojemność użytkownika: | 1000 użytkowników (988 zwykłych użytkowników + 2 użytkowników paniki + 10 użytkowników odwiedzającyc |
KR102 wodoodporny czytnik kart kontroli dostępu 125Khz z klawiaturą Wiegand26/34
| Częstotliwość: | Czytnik kart zbliżeniowych o częstotliwości 125 kHz z PIN-em |
|---|---|
| Model: | KR102E |
| Hasło: | 8 bitów dla formatu PIN |


