Wszystkie produkty
-
Inteligentny system alarmowy bezpieczeństwa w domu
-
System kontroli dostępu odcisków palców
-
System rejestracji czasu linii papilarnych
-
System kontroli dostępu do twarzy
-
Bezprzewodowy inteligentny zamek do drzwi Tuya TTLock
-
Czytnik kontroli dostępu
-
Panel kontroli dostępu do drzwi
-
Elektryczny zamek magnetyczny
-
Elektryczny zamek ryglowy
-
Elektryczny zamek napastnika
-
Wspornik zamka elektrycznego
-
Etykieta karty RFID
-
kołowrót kontroli dostępu
-
Przycisk wyjścia drzwi
-
System patroli strażników
-
System zarządzania parkingiem
-
Przejdź przez wykrywacz metali
-
Skaner linii papilarnych USB
słowa kluczowe [ access control rfid reader ] mecz 108 produkty.
KR200 125Khz czytnik kart RFID z wyjściem Wiegand 26/34 wodoodporny IP65
| Karta: | Bliskość 125 kHz |
|---|---|
| Tryb weryfikacji: | Karta |
| Wymiar: | 85*87*22,5 mm |
Speed Gate Office System kontroli dostępu dla pieszych Kołowrót, Turnikety ze stali nierdzewnej
| Modelu: | TS1222 |
|---|---|
| Wymagania dotyczące zasilania: | AC 220V / 110V, 50 / 60HZ |
| Temperatura pracy: | -28 ℃ do 60 ℃ |
KR201 Wiegand 26/34 RFID Card Access Control Reader 13,56Mhz wodoodporny IP65
| Format wyjściowy: | 26-bitowy Wiegand (domyślnie)/34-bitowy opcjonalnie |
|---|---|
| Materiał: | ABS+PC z teksturą |
| Karta: | Karta identyfikacyjna 13,56 MHz |
KR100 125Khz Czytnik kart kontroli dostępu Do 5 cm Zakres odczytu wodoodporny IP65 Wiegand 26/34
| Karta: | Bliskość 125 kHz |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Materiał: | ABS+PC z teksturą |
Wifi Tuya IP66 wodoodporny system kontroli dostępu Touch Keypad RFID Card Reader Samodzielne sterowanie dostępem z drzwiami TTLock
| Rodzaj: | APP+PASSWORD+Karta RFID |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie: | Zastosowane logo, TT LOCK lub TUYA APP Control |
| Cechy szczególne: | Odporny na działanie pogody, guzik dzwonka |
KR202M13.56MHz Czytnik kart kontroli dostępu z hasłem i wskaźnikiem LED wodoodporny IP65
| Karta: | 13Czytnik kart.56MHz |
|---|---|
| Wskaźnik LED: | 2 kolorowe wskaźniki LED (czerwony i zielony) |
| Waga: | 150g |
Czytnik kart zbliżeniowych Vandal Proof, system kontroli dostępu do drzwi zbliżeniowych
| Modelu: | A702 |
|---|---|
| Wodoodporny indeks: | IP67 |
| Pojemność: | RFID: 2000 Hasło: 2000 |
Czytnik kart inteligentnego dostępu do domu z hasłem, obudowa z metalu
| Modelu: | A808 |
|---|---|
| Wodoodporny indeks: | IP67 |
| Pojemność: | Karta: 2000, hasło: 2000 |
Samodzielna kontrola dostępu do czytnika kart
| Modelu: | A808 |
|---|---|
| Pojemność: | Karta: 2000, hasło: 2000 |
| Typ karty: | 125 KHz (EM) |
100V / 240V Dalekiego zasięgu czytnik tagów Rfid, pasywny Uhf Rfid Reader Winter
| Modelu: | |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Roboczy sposób: | Obsługa automatycznego uruchamiania, interaktywnego i aktywującego aktywację trybu pracy |


