Wszystkie produkty
-
Inteligentny system alarmowy bezpieczeństwa w domu
-
System kontroli dostępu odcisków palców
-
System rejestracji czasu linii papilarnych
-
System kontroli dostępu do twarzy
-
Bezprzewodowy inteligentny zamek do drzwi Tuya TTLock
-
Czytnik kontroli dostępu
-
Panel kontroli dostępu do drzwi
-
Elektryczny zamek magnetyczny
-
Elektryczny zamek ryglowy
-
Elektryczny zamek napastnika
-
Wspornik zamka elektrycznego
-
Etykieta karty RFID
-
kołowrót kontroli dostępu
-
Przycisk wyjścia drzwi
-
System patroli strażników
-
System zarządzania parkingiem
-
Przejdź przez wykrywacz metali
-
Skaner linii papilarnych USB
słowa kluczowe [ access control rfid reader ] mecz 108 produkty.
Odcisk palca 125KHz Karta inteligentny system kontroli dostępu do drzwi z klawiaturą dotykową wodoodporny IP66 WIFI Tuya kontrola dostępu czytaj
| Pojemność użytkownika: | 1000 użytkowników (988 zwykłych użytkowników + 2 użytkowników paniki + 10 użytkowników odwiedzającyc |
|---|---|
| Długość szpilki: | 4 ~ 6 cyfr |
| Napięcie robocze: | 12 ~ 28 V prądem bieżącym |
2,4-calowy system kontroli dostępu do kart zbliżeniowych RFID Color Sreen z czytnikiem Wiegand Singal
| Modelu: | A103 |
|---|---|
| Pokaz: | Kolorowy ekran TFT o przekątnej 2,4 cala, 320 x 240 pikseli |
| PROCESORA: | 240Mhz ARM 9 |
Czytnik dłoni i system kontroli dostępu do rozpoznawania twarzy oraz terminal do obsługi czasu karty RFID
| Model: | FA6000 |
|---|---|
| Rozkład: | 1280 x 720 |
| Pokaz: | 5-calowy ekran dotykowy |
System kontroli dostępu do rozpoznawania twarzy i czas odcisków palców z obsługą funkcji WiFi Karta RFID
| Model: | FacePro1 |
|---|---|
| Wyświetlacz: | 5-calowy ekran dotykowy |
| Pojemność twarzy: | 6000 twarzy |
System kontroli dostępu rozpoznawania twarzy i odcisków palców
| Wyświetlacz: | 5-calowy ekran dotykowy |
|---|---|
| Pojemność twarzy: | 6000 twarzy |
| Pojemność odcisków palców: | 6000 kl./s |
Bezwodny czytnik kontroli dostępu do kart RFID IP65 z sygnałem Wieganda
| Rodzaj: | Czytnik kart tożsamości, czytnik kart IC |
|---|---|
| Poziom wodoodporności: | IP65 |
| Cechy szczególne: | System kontroli dostępu |
wodoodporny ip66 TUYA TTLOCK APP Smart Touch Keypad Hasło Standalone RFID Card Access Control Reader z dzwonkiem do drzwi
| Nazwa produktu: | Biometryczny czytnik inteligentnej kontroli dostępu |
|---|---|
| Czytnik kart zbliżeniowych: | 125 kHz (karta identyfikacyjna) lub 13,56 MHz (karta IC) |
| Długość szpilki: | 4 ~ 6 cyfr |
Wielobiometryczny system kontroli czasu obecności i rozpoznawanie odcisków palców twarzy Wsparcie kontroli dostępu WEB Oprogramowanie FA110
| Rodzaj produktu: | Twarz, odcisk palca, hasło, kontrola dostępu do karty RFID z przekaźnikiem |
|---|---|
| Odcisk palca: | 500 klatek na sekundę |
| Twarz: | 500 twarzy |
KR101 Czytnik kontroli dostępu z Wiegandem 26/34 125khz czytnikiem kart RFID IP65 wodoodporny
| Produkt: | Czytnik kart zbliżeniowych 125 kHz |
|---|---|
| Zakres odczytu: | Do 10 CM (125 kHz) |
| Format wyjściowy: | 26-bitowy Wiegand (domyślnie) (opcjonalnie: 34-bitowy Wiegand) |
Biometryczne urządzenie systemu kontroli czasu obecności odcisków palców z wbudowanym czytnikiem kart RFID z pomocą baterii
| Produkt: | Biometryczny zapis czasu |
|---|---|
| Czytnik linii papilarnych: | Czujnik odcisków palców BioID (antyfałszywy) |
| Odcisk palca: | 5,000FPS |


