Wszystkie produkty
-
Inteligentny system alarmowy bezpieczeństwa w domu
-
System kontroli dostępu odcisków palców
-
System rejestracji czasu linii papilarnych
-
System kontroli dostępu do twarzy
-
Bezprzewodowy inteligentny zamek do drzwi Tuya TTLock
-
Czytnik kontroli dostępu
-
Panel kontroli dostępu do drzwi
-
Elektryczny zamek magnetyczny
-
Elektryczny zamek ryglowy
-
Elektryczny zamek napastnika
-
Wspornik zamka elektrycznego
-
Etykieta karty RFID
-
kołowrót kontroli dostępu
-
Przycisk wyjścia drzwi
-
System patroli strażników
-
System zarządzania parkingiem
-
Przejdź przez wykrywacz metali
-
Skaner linii papilarnych USB
słowa kluczowe [ access control rfid reader ] mecz 108 produkty.
Przenośny czytnik kart zbliżeniowych RFID z klawiaturą wysokiego poziomu bezpieczeństwa
| Modelu: | A810 |
|---|---|
| Wodoodporny indeks: | IP67 |
| Alarmujący czas: | 1-99s (ustawienie) |
Modowy design Czytnik kart zbliżeniowych Rfid do automatycznego otwierania bramy
| Karta: | 125KHz Odległość |
|---|---|
| Zakres odczytu: | Do 10 CM (125 KHz) |
| Format wyjściowy: | 26 / 34bit Wiegand (domyślnie) |
Czytnik kart zbliżeniowych DC12V-DC24V z blokadą klawiatury / 1-99s
| Modelu: | A810 |
|---|---|
| Zablokuj bieżące wyjście: | ≤3A |
| Napięcie robocze: | DC12V-DC24V |
wodoodporny IP65 ze stali nierdzewnej SilkID z czytnikiem odcisków palców RS485
| Funkcja specjalna: | Wodoodporny czytnik linii papilarnych i kart RFID |
|---|---|
| procesor: | 324MHz |
| Komunikacja: | RS485 |
Alarm niskiego napięcia/Remote Control APP/Key Fingerprint RFID Card Password WIFI Wireless Remote Control Smart Door Lock
| Pojemność karty + hasła + odcisków palców: | 300 grup |
|---|---|
| Tryb odblokowania: | Aplikacja, hasło, odcisk palca, bransoletka, karta lub klucz |
| Pojemność użytkownika: | 9 grup Administratorzy |
Czytnik kart linii papilarnych Bluetooth Dostęp Blokada drzwi System kontroli bezpieczeństwa Wejście
| Modelu: | UL-900 |
|---|---|
| Alarm niskiej mocy: | 4,8V |
| Standard Bluetooth: | Bluetooth 4.0 BLE |
Semi Automatic Tripod Barrier Gate, 3-karuzelowy bez widocznych śrub lub łączników
| Wymagania dotyczące zasilania: | AC 220V / 110V, 50 / 60HZ |
|---|---|
| Moc znamionowa: | 60W |
| Opcjonalna funkcja: | Sterownik i czytnik RFID lub kontroler i czytnik linii papilarnych i czytników RFID |


