Wszystkie produkty
-
Inteligentny system alarmowy bezpieczeństwa w domu
-
System kontroli dostępu odcisków palców
-
System rejestracji czasu linii papilarnych
-
System kontroli dostępu do twarzy
-
Bezprzewodowy inteligentny zamek do drzwi Tuya TTLock
-
Czytnik kontroli dostępu
-
Panel kontroli dostępu do drzwi
-
Elektryczny zamek magnetyczny
-
Elektryczny zamek ryglowy
-
Elektryczny zamek napastnika
-
Wspornik zamka elektrycznego
-
Etykieta karty RFID
-
kołowrót kontroli dostępu
-
Przycisk wyjścia drzwi
-
System patroli strażników
-
System zarządzania parkingiem
-
Przejdź przez wykrywacz metali
-
Skaner linii papilarnych USB
słowa kluczowe [ card reader access control systems ] mecz 95 produkty.
Gym Football Kontrola dostępu odcisków palców Turnstile For Entrance, Metal Turnstile Gate
| Wymagania dotyczące zasilania: | AC 220V / 110V, 50 / 60HZ |
|---|---|
| Moc znamionowa: | 60W |
| Opcjonalna funkcja: | Sterownik i czytnik RFID lub kontroler i czytnik linii papilarnych i czytników RFID |
System rozpoznawania twarzy Biometryczny system rejestracji czasu pracy i kontrola dostępu z obsługą oprogramowania sieciowego
| Nazwa modelu: | FA2000 |
|---|---|
| Opis: | Kontrola dostępu Speed Face i terminal rejestracji czasu pracy |
| Pojemność twarzy: | 1500 |
Urządzenia kontroli dostępu na lotnisku Talia High Gatestile Gate Bezpieczeństwo i wygoda
| Modelu: | TS1022 |
|---|---|
| Opcjonalna funkcja: | Kontroler i czytnik linii papilarnych i czytników RFID |
| Zasilanie: | AC 110 V / 220 V, 50 / 60Hz |
Biometryczny system kontroli dostępu odcisków palców i czasu obecności z TCP/IP/USB i baterią
| Cechy szczególne: | System kontroli dostępu, wbudowany akumulator |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie: | Reengineering oprogramowania, niestandardowe logo, wsparcie techniczne online |
| Typ weryfikacji: | Odcisk palca + kod |
Odcisk palca i kontrolę dostępu do karty RFID, czytnik wsparcia hasło i aplikacja WIFI
| Funkcja specjalna: | System kontroli dostępu |
|---|---|
| Sieć: | TCP lub samodzielny |
| Komunikacja: | WIFI jako opcjonalna funkcja |
Czytnik kontroli dostępu do kart zbliżeniowych RFID z serwerem internetowym i funkcją anty-pass back
| Tryb dostępu: | Tylko karta, tylko PIN, Card+PIN |
|---|---|
| Cechy: | System kontroli dostępu do kart RFID |
| Pojemność karty: | 30 000 kart |
Czytnik kart RFID Czas obecności i terminal kontroli dostępu odcisków palców z baterią
| Stosowanie: | Rejestracja czasu pracy i prosty system kontroli dostępu |
|---|---|
| Język: | ponad 40 typów wielojęzycznych do wyboru |
| Weryfikacja: | Odcisk palca + dowód osobisty + port USB |
Samodzielny system kontroli dostępu do kart identyfikacyjnych bliskości i ekranu kolorowego
| Cechy szczególne: | Karta RFID Terminal kontroli dostępu i czasu obecności |
|---|---|
| Rodzaj: | Karta RFID + hasło |
| Wyświetlacz LCD: | 2.0-calowy ekran TFT LCD kolorowy |


