Wszystkie produkty
-
Inteligentny system alarmowy bezpieczeństwa w domu
-
System kontroli dostępu odcisków palców
-
System rejestracji czasu linii papilarnych
-
System kontroli dostępu do twarzy
-
Bezprzewodowy inteligentny zamek do drzwi Tuya TTLock
-
Czytnik kontroli dostępu
-
Panel kontroli dostępu do drzwi
-
Elektryczny zamek magnetyczny
-
Elektryczny zamek ryglowy
-
Elektryczny zamek napastnika
-
Wspornik zamka elektrycznego
-
Etykieta karty RFID
-
kołowrót kontroli dostępu
-
Przycisk wyjścia drzwi
-
System patroli strażników
-
System zarządzania parkingiem
-
Przejdź przez wykrywacz metali
-
Skaner linii papilarnych USB
słowa kluczowe [ card reader access control systems ] mecz 95 produkty.
Czytnik kart zbliżeniowych z metalową obudową z klawiaturą o wilgotności roboczej 10% do 90%
| Modelu: | A812 |
|---|---|
| Zablokuj bieżące wyjście: | ≤3A |
| Wyjście prądowe alarmu: | ≤1A |
Czytnik kart zbliżeniowych High Security z klawiaturą procesora CPU o wysokiej prędkości 240 MHz ARM 9.0
| Modelu: | A103 |
|---|---|
| Pokaz: | Kolorowy ekran TFT o przekątnej 2,4 cala, 320 x 240 pikseli |
| Język: | Angielski, hiszpański, indonezyjski (dostępne do spersonalizowania dla innych) |
Czytnik kart zbliżeniowych 12V 1A z pamięcią kart z ustawieniem klawiatury / strefy czasowej
| Modelu: | A103 |
|---|---|
| Tryb pracy: | Dostępny niedostępny |
| Funkcja kontroli dostępu: | Logowanie, tryb Multi-weryfikacja, 9-PIN ID, Zaplanowany dzwonek, dzwonek zewnętrzny, strefa czasowa |
Duża pojemność Biometryczny odcisk palca Kontrola dostępu i czasu obecności z kamerą i wbudowany w baterie TCP / IP USB
| Nazwa produktu: | System kontroli czasu pracy i kontroli dostępu odcisków palców |
|---|---|
| Wyświetlacz LCD: | Kolorowy ekran TFT o przekątnej 3,5 cala |
| Dostosowane wsparcie: | Reengineering oprogramowania, niestandardowe logo, wsparcie techniczne online |
Odciski palców i kontrolka dostępu do kart RFID Czytnik wsparcie hasło wodoodporne IP65
| Rodzaj: | Odciski palców+kartka tożsamości+PIN, Odciski palców+kartka IC+PIN |
|---|---|
| Cechy szczególne: | System kontroli dostępu |
| Sieć: | Samodzielny |
Odciski palców i kontroler dostępu do kart RFID Czytnik wsparcia Hasło i BT TUYA APP
| Rodzaj: | Odciski palców+kartka tożsamości+PIN, Odciski palców+kartka IC+PIN, Odciski palców+kartka tożsamości |
|---|---|
| Cechy: | System kontroli dostępu |
| Zastosowanie: | Wnętrz |
Czytnik kontroli dostępu do hasła i karty RFID wodoodporny IP65
| Cechy szczególne: | System kontroli dostępu |
|---|---|
| Sieć: | Samodzielny |
| Tryb weryfikacji: | Karta, PIN, PIN/Karta, Card+PIN |
Kontroler dostępu do dwóch drzwi Połączenie oparte na protokole IP z czytnikiem linii papilarnych/kart RFID (inBIO260)
| Opis produktu: | Panel kontroli dostępu dla 2 drzwi |
|---|---|
| Obsługa pojemności linii papilarnych: | 3000 kl./s |
| Liczba kontrolowanych drzwi: | 2 drzwi |
Kontroler dostępu do pojedynczych drzwi Połączenie oparte na protokole IP z czytnikiem linii papilarnych/kart RFID (Inbio160)
| Funkcja specjalna: | Panel kontroli dostępu do pojedynczych drzwi |
|---|---|
| Typ: | Obsługa czytnika linii papilarnych + kart |
| Pamięć RAM/Flash: | 32Mbit/128Mbit |
System kontroli dostępu z trzech ramion System barierowy Kołowrotek z czytnikiem linii papilarnych i czytnika kart RFID
| Wymagania dotyczące zasilania: | AC 220V / 110V, 50 / 60HZ |
|---|---|
| Moc znamionowa: | 60W |
| Opcjonalna funkcja: | Sterownik i czytnik RFID lub kontroler i czytnik linii papilarnych i czytników RFID |


