Wszystkie produkty
-
Inteligentny system alarmowy bezpieczeństwa w domu
-
System kontroli dostępu odcisków palców
-
System rejestracji czasu linii papilarnych
-
System kontroli dostępu do twarzy
-
Bezprzewodowy inteligentny zamek do drzwi Tuya TTLock
-
Czytnik kontroli dostępu
-
Panel kontroli dostępu do drzwi
-
Elektryczny zamek magnetyczny
-
Elektryczny zamek ryglowy
-
Elektryczny zamek napastnika
-
Wspornik zamka elektrycznego
-
Etykieta karty RFID
-
kołowrót kontroli dostępu
-
Przycisk wyjścia drzwi
-
System patroli strażników
-
System zarządzania parkingiem
-
Przejdź przez wykrywacz metali
-
Skaner linii papilarnych USB
słowa kluczowe [ card reader access control systems ] mecz 95 produkty.
Urządzenie z wbudowaną baterią do systemu kontroli czasu obecności dłoni i odcisków palców biometrycznych
| Opis produktu: | GT800 |
|---|---|
| Rodzaj: | Wielofunkcyjny, napęd flash USB, typ odcisku palca |
| Czytnik linii papilarnych: | Czujnik odcisków palców BioID (antyfałszywy) |
Hybrid Vehicle Lpr Parking System Czytnik dalekiego zasięgu Uhf i terminal rozpoznawania tablic rejestracyjnych
| Obiektyw aparatu: | 2 MP, 3,2 mm - 11,1 mm, autofokus |
|---|---|
| Minimalne oświetlenie: | 0,1 luksa (standard) |
| Odległość rozpoznania: | 2–10 metrów (najlepsza odległość to 3,5–4 m) |
Oprogramowanie internetowe Biometryczny system kontroli dostępu odcisków palców oraz Biometryczny terminal czasu i obecności z TCP/IP USB RS48
| Nazwa produktu: | Rejestracja czasu pracy odcisków palców za pomocą RS458/232 |
|---|---|
| Wyświetlacz LCD: | 3-calowy ekran TFT |
| Odcisk palca: | 3000 kl./s |
Ekran dotykowy TCP / IP Biometryczny system obecności na twarzy Obsługa terminala temperatury
| Wyświetlacz: | 5-calowy ekran dotykowy |
|---|---|
| Pojemność twarzy: | 6000 twarzy |
| Pojemność linii papilarnych: | 6000 Fps |
Semi Automatic Tripod Barrier Gate, 3-karuzelowy bez widocznych śrub lub łączników
| Wymagania dotyczące zasilania: | AC 220V / 110V, 50 / 60HZ |
|---|---|
| Moc znamionowa: | 60W |
| Opcjonalna funkcja: | Sterownik i czytnik RFID lub kontroler i czytnik linii papilarnych i czytników RFID |


