Wszystkie produkty
-
Inteligentny system alarmowy bezpieczeństwa w domu
-
System kontroli dostępu odcisków palców
-
System rejestracji czasu linii papilarnych
-
System kontroli dostępu do twarzy
-
Bezprzewodowy inteligentny zamek do drzwi Tuya TTLock
-
Czytnik kontroli dostępu
-
Panel kontroli dostępu do drzwi
-
Elektryczny zamek magnetyczny
-
Elektryczny zamek ryglowy
-
Elektryczny zamek napastnika
-
Wspornik zamka elektrycznego
-
Etykieta karty RFID
-
kołowrót kontroli dostępu
-
Przycisk wyjścia drzwi
-
System patroli strażników
-
System zarządzania parkingiem
-
Przejdź przez wykrywacz metali
-
Skaner linii papilarnych USB
słowa kluczowe [ card reader access control systems ] mecz 95 produkty.
Czytnik kart zbliżeniowych Vandal Proof, system kontroli dostępu do drzwi zbliżeniowych
| Modelu: | A702 |
|---|---|
| Wodoodporny indeks: | IP67 |
| Pojemność: | RFID: 2000 Hasło: 2000 |
System czytnika kart zbliżeniowych ABS, samodzielny system kontroli dostępu do klawiatury
| Modelu: | R09MP |
|---|---|
| Prąd statyczny: | 50-100mA |
| materiał: | ABS |
Mały ekran dotykowy Biometryczny system kontroli dostępu odcisków palców z alarmem i dzwonkiem drzwiowym
| Cechy szczególne: | Czas i obecność oraz system kontroli dostępu |
|---|---|
| Sieć: | TCP/IP, RS485, USB Host |
| Rodzaj: | Odcisk palca+hasło, odcisk palca+kartę tożsamości+hasło, odcisk palca+kartę IC+hasło |
System sterowania dostępem do kart RFID i biometrycznego systemu kontroli odcisków palców oraz biometryczny system kontroli czasu z wbudowaną baterią
| Nazwa produktu: | System kontroli dostępu do kart RFID i odcisków palców |
|---|---|
| Rodzaj: | Odcisk palca + hasło + karta |
| Cechy szczególne: | Wbudowana bateria |
Biometryczny system kontroli czasu i systemu kontroli dostępu odcisków palców z portem TCP/IP i USB
| Wyświetlacz LCD: | Kolorowy ekran TFT LCD o przekątnej 2,4 cala |
|---|---|
| Język: | można wybrać ponad 40 języków |
| Pojemność palca: | 3000 kl./s |
Budowa systemów kontroli dostępu Ruchomy wahacz, elektroniczne bramy obrotowe
| Modelu: | TS1211 |
|---|---|
| Wymagania dotyczące zasilania: | AC 220V / 110V, 50 / 60HZ |
| Temperatura pracy: | -28 ℃ do 60 ℃ |
IP66 wodoodporny bezprzewodowy TTLock Remote Control Smart Door Lock Standalone Keypad RFID Tuya WIFI Access Reader Dworny
| Nazwa produktu: | Biometryczny czytnik inteligentnej kontroli dostępu |
|---|---|
| Pojemność użytkownika: | 1000 użytkowników (988 zwykłych użytkowników + 2 użytkowników paniki + 10 użytkowników odwiedzającyc |
| Napięcie robocze: | 12 ~ 28 V prądem bieżącym |
Karta kontroli dostępu do czterech drzwi i system kontroli dostępu z dwoma przekaźnikami z siecią TCP/IP (C4-SMART)
| Nazwa produktu: | 4 drzwi Tablica kontroli dostępu |
|---|---|
| Użytkownik: | 20 000 |
| Wydarzenie: | 100 000 |
Biometryczny system rejestracji czasu i kontroli dostępu do drzwi/terminal obsługi czasu rozpoznawania twarzy z baterią (uface)
| Model: | FA1-H |
|---|---|
| Kamera: | Kamery na podczerwień o wysokiej rozdzielczości |
| Wyświetlacz: | Wyświetlacz LCD: 4,3-calowy ekran dotykowy TFT |
System kontroli dostępu do twarzy Sygnał Weigand z wideodomofonem i funkcją kodu QR WIFI TCP/IP
| Kontrola aplikacji: | Funkcja wideodomofonu |
|---|---|
| Wyświetlacz: | 5-calowy ekran dotykowy |
| Pojemność twarzy: | 6000 |


